خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد؛

خط خدمت هلالی‌ها در مسیر بهشت/ اعزام ۱۲۰ داوطلب برای خدمت رسانی به زائران امام رضا (ع)

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای طرح قدم به قدم در مسیر بهشت، ۱۲۰ عضو جوان داوطلب هلال احمر برای خدمت رسانی به زائران امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ هنوز عرق خدمت به زائران اربعین بر جبین دارند اما برای خلق حماسه ای دیگر از جنس همدلی و بشر دوستی عازم مشهد می‌شوند.

کوله شان را از چند روز قبل بسته اند اما امروز با چشمانی سراسر از شوق و دلی لبریز از حس نوع دوستی و مهربانی راهی سفر می‌شوند. 

رفتند و می روند تا باری دیگر با ارائه خدماتی امدادی، درمانی و بهداشتی به زائران ائمه اطهار بر پرونده عملکردشان ضمیمه ای درخشان پیوست دهند. رفتند تا هلال مهربانی‌ها بر مسیر انسانیت و بشر دوستی روشن بماند و رسم ائمه اطهار در دستگیری از نیازمندان و کمک به هم نوعان باری دیگر مرور شود.

این حکایت نیروهای داوطلب هلال احمر خراسان جنوبی بوده که هیچ صحنه ای از خدمت رسانی‌ها را خالی نگذاشته و برای کمک به مردم به ویژه زائران ائمه اطهار و امامان معصوم سر از پا نمی‌شناسند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در این خصوص بیان کرد: ۱۲۰ نفر از جوانان داوطلب هلال احمر استان برای خدمت به زائران امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام شدند.

محمد علی کاوسی اظهار کرد: این افراد به مناسبت دهه پایانی ماه صفر تا ۲۶ شهریور ماه جاری در مسیر پیاده روی زائران به سمت مشهد مقدس به زائران خدمات مختلف بهداشتی، درمانی و امدادی ارائه می‌دهند.

 وی با بیان اینکه داوطلبان هلال احمر در زمان بحران و غیر بحران در راستای خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند، گفت: هلال احمر با تکیه بر توان مردمی طی یک قرن توانسته خدمات مطلوبی در زمینه‌های مختلف به ویژه آبرسانی به روستاها ی محروم و مرزی انجام دهد. 

کاوسی با اشاره به خدمات مطلوب هلال احمر در ایام اربعین حسینی در کاظمین بیان کرد: طی این مدت با تلاش تیم های امدادی بیش از ۱۱۲ هزار نفر از خدمات درمانی هلال احمر بهره مند شدند.

مشاهده ۴۰
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۲- ۱۵:۲۶
/
چهارشنبه 22 شهریور 1402 - 15:26
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه