خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد؛

ارائه ۱۱۲ هزار خدمت درمانی هلال احمر خراسان جنوبی در پیاده روی اربعین

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با تلاش کادر درمانی مستقر در کاظمین و سامرا، بیش از ۱۱۲ هزار نفر از خدمات مختلف ارائه شده بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد علی کاوسی با اشاره به خدمات هلال احمر در ایام اربعین بیان کرد: امسال جمعیت هلال احمر کشور با بیش از ۸۰ پایگاه و درمانگاه و مرکز درمانی در ورودی مرزها و داخل عراق به زائران مراسم جهانی اربعین امدادرسانی و خدمات رسانی کرد.

وی با بیان اینکه در راستای ارائه خدمات مختلف بهداشتی، درمانی و امدادی ۱۶۲ پزشک، پرستار و امدادگر از خراسان جنوبی در قالب تیم های هلال احمر به عراق اعزام شدند، افزود: طی فعالیت دو درمانگاه در کاظمین و حضور دو پزشک و پرستار در سامرا، بیش از ۱۱۲ هزار نفر از خدمات ارائه شده بهره مند شدند.‌

کاوسی با اشاره به ابراز رضایت رئیس جمعیت هلال احمر، استاندار خراسان جنوبی و دیگر مسئولان و زائران از خدمات هلال احمر در عراق بیان کرد: امید است بتوانیم با بهره گیری از تجارب امسال، طی سال های آینده گام های بزرگ تری برای خدمت به زائران حسینی برداریم.

بنا به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، نیروهای هلال احمر شامل پزشک، پرستار و نجاتگر اعزامی‌به کاظمین، روز گذشته به خراسان جنوبی بازگشتند.

مشاهده ۳۱
/
۱۴۰۲/۰۶/۱۹- ۱۴:۰۵
/
یکشنبه 19 شهریور 1402 - 14:05
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه