خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
به همت خیرین انجام شد؛

ارسال دارو برای موکب‌های درمانی و امدادی کاظمین

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با کمک خیرین و در راستای اجرای طرح مرهم زائر، یک کامیون دارو به وزن تقریبی دو تن به کاظمین ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد علی کاوسی با اشاره به اقدامات هلال احمر در خدمت به زائران اربعین بیان کرد: در سال جاری، مدیریت درمانگاه‌ها و پایگاه‌های جمعیت هلال احمر در شهر کاظمین بر عهده جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه امسال جمعیت هلال احمر کشور با بیش از ۸۰ پایگاه و درمانگاه و مرکز درمانی در ورودی مرزها و داخل عراق به زائران مراسم جهانی اربعین امدادرسانی و خدمات رسانی خواهد داشت، افزود: ۱۶۰ پزشک متخصص و عمومی، پرستار و ... از خراسان جنوبی در قالب تیم های هلال احمر به عراق اعزام می‌شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به طرح «مرهم زائر» اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح و با کمک مردم و خیرین، یک کامیون دارو شامل ۱۰۰ کارتن و به وزن تقریبی دو تن به کاظمین ارسال شد.

کاوسی ادامه داد: شهروندان می‌توانند داروی مازاد در منزل که در شرایط مناسبی نگهداری شده است را برای تامین داروی‌های مورد نیاز زائران به شعب جمعیت هلال احمر تحویل دهند.

وی ضمن توصیه به کلیه زائران کربلا برای رعایت نکات بهداشتی در طول سفر به عتبات عالیات، اظهار کرد: در صورت هر گونه نیاز تیم‌های پزشکی به دارو و تجهیزات بیشتر، هماهنگی‌ها و تمهیداتی برای تأمین آن‌ها اندیشیده شده است.

مشاهده ۲۷
/
۱۴۰۲/۰۶/۰۴- ۰۹:۳۱
/
شنبه 4 شهریور 1402 - 09:31
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه