خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
رئیس جمعیت هلال احمر سربیشه؛

۲ روستایی مفقود شده در ارتفاعات « کلاته بالا» در سربیشه پیدا شدند

رئیس جمعیت هلال احمر سربیشه گفت: با تلاش تیم عملیاتی هلال احمر، دو فرد مفقود شده در ارتفاعات « کلاته بالا» از توابع سربیشه پیدا شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ ثانی با بیان اینکه شب گذشته گزارشی مبنی بر مفقودی دو نفر در ارتفاعات روستای کلاته بالا از توابع شهرستان سربیشه دریافت شد، افزود: بلافاصله بعد از دریافت گزارش تیم هلال احمر در محل حضور یافته و با همکاری نیروی انتظامی‌به عملیات جست و جو پرداختند.

وی با بیان اینکه با توجه به تاریکی هوا و شرایط نامساعد جوی به لحاظ گرد و خاک با دستور نیروی انتظامی عملیات جست و جو متوقف شد، گفت: با روشن شدن هوا و تلاش مجدد تیم های عملیاتی، دو فرد مفقود شده پیدا و در سلامت جسمانی کامل به آغوش خانواده بازگشتند.

رئیس جمعیت هلال احمر سربیشه بیان کرد: دو فرد مفقود شده به دنبال پیدا کردن روغن گیاهی (مومنایی) به کوه‌های اطراف رفته و به علت تاریک شدن هوا و عدم دید کافی نتوانستند به روستا برگردند.

وی با بیان اینکه نداشتن هیچگونه مواد غذایی و تلفن همراه شرایط را برای افراد گمشده سخت کرده بود، افزود: از روستاییان خواستاریم با توجه به شرایط جغرافیایی موجود در مناطق مختلف سربیشه، هنگام سفر به صحرا و کوه‌ها مراقبت های لازم را انجام دهند.

مشاهده ۵۱
/
۱۴۰۲/۰۵/۲۵- ۰۱:۳۷
/
چهارشنبه 25 مرداد 1402 - 01:37
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه