خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
در راستای اجرای طرح طاها؛

۴۲ نفر از کانون طلاب هلال احمر خراسان جنوبی به مشهد مقدس اعزام شدند

معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای اجرای طرح طاها، ۴۲ نفر از کانونهای طلاب هلال احمر استان در قالب نخستین اردوی تشکیلاتی، مهارتی، معرفتی و زیارتی به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ مجتبی ابوالقاسمی ظهر دوشنبه در حاشیه اعزام طلاب به مشهد مقدس بیان کرد: اولین کاروان اردوی تشکیلاتی، مهارتی، معرفتی و زیارتی کانون طلاب هلال احمر سراسر کشور به میزبانی خراسان رضوی از امروز ۲۳ مرداد ماه آغاز شده و تا ۲۶ مرداد ماه ادامه دارد. 

وی با بیان اینکه در این اردو ۴۲ نفر از طلاب خراسان جنوبی شامل ۲۱ نفر برادر و ۲۱ نفر خواهر حضور پیدا می‌کنند، افزود: این طلاب بعد از پایان اردو، در قالب تیم های طاها سازمان دهی می‌شوند و در برنامه و حوادث همکاری خواهند داشت. 

بنا به گفته معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، این اردو با شعار «پویش اخلاقی، پوشش امدادی، رویش ایمان و جوشش امید» برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه راهبرد محوری هلال احمر افزایش سرمایه‌های اجتماعی است، اظهار کرد: ورود به حوزه‌های علمیه و تقویت ارتباطات در این بخش در راستای تقویت سرمایه‌های اجتماعی و بهره بردن از ظرفیت طلاب در امر امداد رسانی در ابعاد مختلف است.

مشاهده ۶۸
/
۱۴۰۲/۰۵/۲۳- ۱۸:۲۲
/
دوشنبه 23 مرداد 1402 - 18:22
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه