خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
در راستای تحقق شعار سال انجام شد:

کارگاه آموزشی راهکارهای عملیاتی سازی شعار سال در سازمان‌ها در خراسان جنوبی برگزار شد

راهکارهای عملیاتی سازی شعار سال در قالب ۱۱ کارگاه آموزشی توسط هلال احمر در شهرستان‌های استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در کارگاه آموزشی بررسی راهکارهای عملیاتی سازی شعار سال در سازمان‌ها که در بیرجند برگزار شد، گفت: آنچه که مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال اعلام می‌کنند را باید به عنوان فرمان ایشان در نظر بگیریم.

محمد علی کاوسی افزود: مقام معظم رهبری با نامگذاری هر سال اهمیت موضوع مورد نظر را یاد آوری می‌کنند که برای عمل به آن باید وضعیت موجود و وضع مطلوب را مشخص کنیم.

وی خاطر نشان کرد: برای انجام این کار باید معلوم شود که چه کارهای را نباید انجام دهیم تا بهره وری افزایش یابد که از جمله موارد مورد نظر عدم تولید کالاهای است که توجیه لازم را ندارند. 

 

 وی تاکید کرد: زمانی می‌توانیم به شعار سال عمل کنیم که به آن اعتقاد و از انگیزه لازم در این خصوص برخوردار باشیم.

کاوسی با اشاره به این که توانایی‌های خود را در این زمینه باید شناسایی کنیم و علم خود را در این باره به روز کنیم، خاطر نشان کرد: برای عمل به شعار سال اعتقاد، شناخت، آمادگی برای اجرای راهبردها، شناخت موانع برای آسیب شناسی، شناسایی توانایی‌ها و استعداد ها از اهمیت بسیاری برخوردارند.

وی با اشاره به برگزاری ۱۱ کارگاه آموزشی با این موضوع در سطح استان، ادامه داد: در کارگاه‌های آموزشی امدادی، مهارتی و تبیینی برای عملیاتی سازی شعار سال راهکارهای لازم ارائه می‌شود و امیدواریم به اهداف مورد نظر در این زمینه با برگزاری این کارگاه آموزشی برسیم.

در ادامه هر یک از معاونان جمعیت هلال احمر استان تهدیدها و فرصت های موجود در حوزه خود را برای تحقق شعار سال بیان کردند.

مشاهده ۵۲
/
۱۴۰۲/۰۵/۱۹- ۱۵:۱۷
/
پنج شنبه 19 مرداد 1402 - 15:17
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه