خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
به مناسبت ماه محرم؛

طرح «نذر سلامت» هلال احمر خراسان جنوبی اجرا می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اجرای طرح « نذر سلامت» در ماه محرم خبر داد و گفت: از شهروندان و خیرین خواستاریم با شرکت در این طرح، تجهیزات پزشکی مازاد را برای کمک به بیماران به هلال احمر تحویل دهند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد علی کاوسی با اشاره به خدمات امور جوانان و داوطبان جعیت هلال احمر از ابتدای ماه محرم، بیان کرد: همزمان با فرارسیدن ماه محرم جوانان عزادار با انجام فعالیت های بشردوستانه وفاداری خود را به سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام نشان دادند.

وی ادامه داد: برپایی ایستگاه‌های صلواتی در سطح شهرستان‌ها، برگزاری کلاس های آموزشی بایدها و نبایدهای ایمنی در هیئت های عزاداری، کنترل فشار خون عزاداران و ارایه توصیه‌های بهداشتی ضروری به عزاداران از جمله اقدامات جمعیت هلال احمر بوده که از ابتدای ماه محرم آغاز شده و استمرار دارد.

کاوسی با اشاره به اجرای طرح «نذر سلامت» در ماه محرم بیان کرد: از شهروندان و خیرین خواستاریم با شرکت در این طرح، تجهیزات پزشکی مازاد را برای کمک به بیماران به هلال احمر تحویل دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای کمک به بیماران نیازمند، بانک های امانات پزشکی در ۱۴ نقطه از استان راه اندازی شده که مردم می‌توانند تجهیزات پزشکی مورد نیاز را به صورت امانی از این بانک ها تحویل بگیرند.

مشاهده ۷۸
/
۱۴۰۲/۰۵/۰۴- ۱۵:۲۳
/
چهارشنبه 4 مرداد 1402 - 15:23
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه