خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

طرح «سفره‌های حسینی» هلال احمر در خراسان جنوبی اجرایی می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اجرای طرح «سفره‌های حسینی» در راستای اطعام عزاداران سید الشهدا به ویژه در مناطق محروم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد علی کاوسی ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله بیان کرد: جمعیت هلال احمر تلاش می‌کند با حضور در هیئت ها و مساجد اقدامات لازم را نسبت به رعایت مسائل بهداشتی در برگزاری مراسم های عزاداری و امداد رسانی به حوادث احتمالی را داشته باشد.

وی از اجرای طرح «سفره‌های حسینی» به همت هلال احمر در خراسان جنوبی خبر داد و افزود: این طرح به منظور کمک به نیازمندان و ترویج ارزش های نهضت حسینی و قیام عاشورا اجرایی می‌شود.

کاوسی بیان کرد: طرح سفره‌های حسینی با حضور داوطلبان متعهد و با سازماندهی نذورات جهت برپایی سفره‏‌های اطعام برای عزاداران برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در کنار این طرح، اقداماتی مانند برپایی ایستگاه‌های سلامت، ایمنی و ارائه آموزش های خودامدادی به اهالی مناطق کم برخوردار و آسیب پذیر اجرا خواهد شد.

بنا به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ این طرح صدرصد داوطلبانه بوده که توسط کارکنان، امدادگران، جوانان، داوطلبان و خانه‌های هلال جمعیت استان برگزار می‌شود.

مشاهده ۵۹
/
۱۴۰۲/۰۵/۰۱- ۱۳:۰۳
/
یکشنبه 1 مرداد 1402 - 13:03
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه