خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
رئیس جمعیت هلال احمر طبس:

امدادگر طبسی اولین مدال سیمرغ کوه‌های ایران را دریافت کرد

رئیس جمعیت هلال احمر طبس گفت: «مهدی ابراهیمی» به عنوان اولین کوهنورد خراسان جنوبی موفق به دریافت حکم و مدال صعود به قلل طرح سیمرغ فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ علیرضا آزاد با اشاره به توانمندی پرسنل و امدادگران جمعیت هلال احمر طبس بیان کرد: امدادگران این شهرستان تاکنون در امدادرسانی‌های سریع و به موقع در حوادث جاده ای و انجام خدمات مختلف خوش درخشیده اند.

وی با اشاره به برنامه‌های جانبی امدادگران اعم از کوهنوردی و شرکت در مسابقات مختلف، اظهار کرد: طرح سیمرغ کوه‌های ایران توسط فدراسیون با اهداف توسعه ورزش کوهنوردی در کل کشور و توسعه گردشگری استان‌های کمتر شناخته شده اجرا شد که صعود به ۳۱ قله مرتفع ۳۱ استان کشور از برنامه‌های طرح بود. 

آزاد ادامه داد: «مهدی ابراهیمی ثانی» یکی از پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان طبس به عنوان اولین کوهنورد خراسان جنوبی موفق به دریافت حکم و مدال صعود به قلل طرح سیمرغ فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور شد.

 بنا به گفته رئیس جمعیت هلال احمر طبس، آشنایی ورزشکاران با مناطق مختلف، بالا بردن سطح آمادگی جسمانی و ایجاد نشاط و سلامتی از اهداف اجرای طرح سیمرغ قلل ایران است.

مشاهده ۵۸
/
۱۴۰۲/۰۴/۳۱- ۱۱:۵۵
/
شنبه 31 تیر 1402 - 11:55
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه