خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲

طرح «رصد هلال» در خراسان جنوبی اجرا می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اجرای طرح «رصد هلال» در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد علی کاوسی در حاشیه بازدید سرزده از شعبه هلال احمر در طبس بیان کرد: به منظور پایش، نظارت و پیگیری امور شعب جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی طرح «رصد هلال» در سطح استان اجرایی می‌شود.

وی افزود: در این طرح هر دو هفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بصورت سرزده در یکی از شعب هلال احمر استان حضور یافته و امور شعب بصورت میدانی و عملیاتی در جایگاه رئیس شعبه پیگیری و اجرا می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: در سطح شعب هر هفته نیز رئیس شعبه یک شبانه روز با حضور در یکی از پایگاه‌های شهرستان از نزدیک بصورت میدانی و عملیاتی پیگیر امور پایگاه‌های امدادی بود و به رصد و نظارت امور پایگاه‌ها می‌پردازد.

وی با بیان اینکه این طرح با رصد شعبه خوسف آغاز شده است، گفت: پایش و رصد امور از نزدیک بی شک تاثیر بسزایی بر عملکرد سیستم داشته و زمینه آمادگی همه جانبه برای پاسخگویی به مسائل و بحران‌ها را با رویکرد مدیریت میدانی و جهادی فراهم می‌کند.

گفتنی است؛ در دومین بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از ساعت ۷صبح تا پایان وقت اداری روز پنج‌شنبه در محل شعبه طبس مستقر و در کنار رییس شعبه و کارشناسان حوزه‌های امداد و نجات، جوانان، داوطلبان از نزدیک مسائل شهرستان را رصد و پیگیری کرد.

مشاهده ۱۰۶
/
۱۴۰۲/۰۳/۱۲- ۱۲:۴۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه