خراسان جنوبی
امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
با حضور مربی استان خراسان جنوبی؛

دوره تمرین عملیاتی و بروزرسانی دانش تخصصی پایگاه‌های آنست برگزار شد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از برگزاری دوره تمرین عملیاتی و بروزرسانی دانش تخصصی پایگاه‌های آنست منطقه شرق و غرب کشور با مربیگری مسئول آنست خراسان جنوبی در کرج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمود اکبری در جمع خبرنگاران از برگزاری دوره تمرین عملیاتی و بروزرسانی دانش تخصصی پایگاه‌های آنست منطقه شرق و غرب کشور با تدریس مربی خراسان جنوبی در کرج خبر داد.
وی افزود: دوره تمرین عملیاتی و بروز رسانی دانش تخصصی پایگاه‌های آنست منطقه شرق و غرب کشور با حضور استان‌های ایلام، لرستان، کردستان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و خراسان‌جنوبی به مدت چهار روز طی اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز آنست(کرج) برگزار شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی بیان کرد: این دوره به منظور بروزرسانی دانش تخصصی پایگاهای آنست مناطق شرق و غرب کشور برگزار شد.
وی با بیان این‌که ۱۲ مربی پایگاه‌های مناطق شرق و غرب آنست مباحث تئوری و کارگاه‌های عملیاتی را فراگرفتند، اظهار کرد: این مباحث شامل نژاد شناسی سگ، رفتار شناسی سگ، بهداشت و کمک های اولیه در حفظ و نگهداری سگ، تمرینات کاهش استرس و اضطراب در سگ، فرمانپذیری، عبور از موانع، اصول عملیات راپل و فرود از بالگرد و ارتفاع به همراه سگ و اصول تجسس در آوار و جستجو در محیط تاریک بوده است.

مشاهده ۵۳
/
۱۴۰۲/۰۲/۳۱- ۱۵:۱۵
/
یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 - 15:15
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه