خراسان جنوبی
امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد؛

رقابت 94 نفر در مسابقات سراسری قرآن ویژه اعضای داوطلب هلال احمر خراسان جنوبی

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از رقابت 94 نفر در مسابقات سراسری قرآن ویژه کارکنان و اعضای داوطلب هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، حجت الاسلام علی محمد درویشی در حاشیه مسابقات قرآن کریم، نهج‌البلاغه و احکام ویژه کارکنان، امدادگران و داوطلبان هلال احمر خراسان جنوبی، بیان کرد: تقویت روحیه معنوی در راستای اجرای اهداف بشردوستانه و ترویج فرهنگ صلح و نوع دوستی با تکیه بر مفاهیم الهی و متعالی قرآن کریم از اهداف برگزاری این مسابقات است.

وی ادامه داد: ترویج فرهنگ غنی قرآنی و نهج‌البلاغه، شناسایی و تکریم چهره‌های قرآنی و لبیک به منویات مقام معظم رهبری پیرامون تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.

حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه 94 نفر شامل 49 خواهر و 45 برادر در این مسابقات به رقابت پرداختند، اظهار کرد: مرحله کشوری این دوره از مسابقات اوایل خرداد ماه سال جاری همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مسابقات با شعار "خدمت، صلح و دوستی" برگزار می‌شود، افزود: شرکت کنندگان در بخش های قرائت، حفظ، احکام، نهج البلاغه و تفسیر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

بنا به گفته مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ در نهایت از هر رشته یک نفر جهت شرکت در مسابقات کشوری به دبیرخانه مسابقات اعلام می‌شود.

مشاهده ۱۰۴
/
۱۴۰۲/۰۲/۰۶- ۱۶:۱۳
/
تعداد بازدید:104 چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 - 16:13
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه