خراسان جنوبی
امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
فرماندار زیرکوه:

پایگاه امدادی «پایهان» در زیرکوه احداث شود/ اعلام آمادگی فرمانداری برای کمک در ساخت پروژه

فرماندار زیرکوه خواستار تسریع در ساخت و تجهیز پایگاه پایهان شد و گفت: ایجاد این پایگاه به افزایش سرعت امدادرسانی در مواقع بحران کمک شایانی می‌کند که برای همکاری در احداث پروژه اعلام آمادگی می‌کنیم.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ غیرتی در نشست هیئت مدیره جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه هلال احمر مجموعه ای متشکل از انسان‌هایی داوطلب و نیکوکار بوده که در روزهای سخت در کنار مردم هستند، افزود: اگرچه زیرکوه شهرستانی محروم بوده اما در زمینه خدمات امدادی حرفی برای گفتن دارد.


وی ضمن قدردانی از خدمات هلال احمر در شهرستان زیرکوه، اظهار کرد: هلال احمر علاوه بر خدمات امدادی، در ایام مختلف سال کمک هایی هم به نیازمندان این شهرستان داشته و مجموعه ای پویا و فعال است.


غیرتی با اشاره به شرایط جغرافیایی و منطقه ای زیرکوه گفت: شهرستان زیرکوه دارای دو بخش اعم از کوهستانی بوده که می طلبد ناوگان خودرویی هلال احمر این شهرستان برای بهبود و تسریع فرآیند امدادرسانی در مواقع بحران به روز رسانی شود.


غیرتی همچنین با اشاره به حادثه خیزی شهرستان زیرکوه بیان کرد: این شهرستان در طول تاریخ شاهد حوادث دردناکی از زلزله بوده و در حال حاضر هم زمین لرزه‌هایی با مقیاس کوچک را داریم.
فرماندار زیرکوه خواستار تسریع در ساخت و تجهیز پایگاه پایهان شد و افزود: ایجاد این پایگاه به افزایش سرعت امدادرسانی در مواقع بحران کمک شایانی می‌کند که برای همکاری در احداث پروژه اعلام آمادگی می‌کنیم.

مشاهده ۱۰۵
/
۱۴۰۲/۰۱/۳۱- ۱۴:۰۹
/
تعداد بازدید:105 پنج شنبه 31 فروردین 1402 - 14:09
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه