خراسان جنوبی
امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

جذب ۷۳ نیروی امدای ویژه پایگاه‌های امدادی خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از جذب ۷۳ نفر با درجه نجاتگری و ایثار ویژه پایگاه‌های امدادی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد علی کاوسی در نشست هیئت مدیره جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی که در شهرستان زیرکوه برگزار شد، بیان کرد: برگزاری جلسات هیئت مدیره و تبادل اندیشه در تصمیم گیری‌های کلان هلال احمر و بهبود فرایند خدمت رسانی‌ها نقش مستقیم و مهمی ایفا می‌کند که نباید از توجه دور بماند.

وی بر ضرورت استفاده از خرد جمعی، انجام کار تیمی، همفکری و تعامل در اجرای برنامه‌ها تاکید کرد و گفت: بهره گیری از خرد جمعی در تصمیم گیری‌ها یکی از شاخص های توسعه در هر مجموعه به شمار می رود.

کاوسی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر مردمی سازی فعالیت ها، بیان کرد: مردمی سازی و مشارکت دادن مردم در تصمیم گیری‌ها، یکی از ضرورت های بازآرایی نظام برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب بوده که خوشبختانه هلال احمر نهادی برخواسته از دل مردم است.
وی ضمن قدردانی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌برای حمایت همه جانبه از هلال احمر، اظهار کرد: تامین تجهیزات امداد و نجات در ارتقای توان امدادی نیروها در حوادث نقش بسزایی دارد که نیازمند توجه است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از جذب ۷۳ نجاتگر و ایثار خراسان جنوبی ویژه پایگاه‌های امدادی در راستای تسریع در روند خدمات امدادی خبر داد و گفت: طی تعطیلات نوروزی اقدامات مختلفی اعم از ارائه خدمات بشردوستانه، امدادرسانی به حوادث به ویژه در سطح جاده توسط هلال احمر انجام شده است.

مشاهده ۸۷
/
۱۴۰۲/۰۱/۳۱- ۱۳:۳۶
/
پنج شنبه 31 فروردین 1402 - 13:36
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه