خراسان جنوبی
امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد؛

قاین و سربیشه در جایگاه اول استانی طرح ملی خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از کسب مقام اول استانی پست نوروزی یادمان شهیدان غلام‌علی زاده قاین و تیم سحاب سربیشه در طرح ملی خدمات بشر دوستانه به مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ مجتبی ابوالقاسمی‌با اشاره به خدمات بشردوستانه جمعیت هلال احمر استان طی ایام نوروز، بیان کرد: از ۲۵ اسفند تا نیمه فروردین ماه جاری چهار اکیپ هلال احمر در قالب طرح سحاب «سفیران حمایت‌های امدادی و بشردوستانه» و‌ هشت پست ثابت نوروزی به مسافران خدمات گوناگونی ارائه کردند.

وی با بیان اینکه 21 هزار و ۳۰۹ نفر از خدمات ایستگاه‌های ایمنی و سلامت بهره مند شده اند، افزود: همچنین به ۹ هزار و ۹۶۲ نفر توسط تیم های سحاب خدمات امدادی آموزشی ارائه شده است.

ابوالقاسمی‌با اعلام بهره مندی هشت هزار و ۴۵ نفر از فضای دوستدار کودک، ادامه داد: در طول اجرای طرح، هزار و ۹۰۵ نفر نیز از فضای خیمه‌های نماز استفاده داشته اند.

وی با اشاره به ارائه آموزش های امدادی به مسافران در جریان این طرح گفت: دو هزار و چهار نفر از این آموزش ها بهره‌مند شدند و شش هزار و ۵۹۶ نفر با امضای میثاق نامه بهرفت به این کمپین پیوستند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی توزیع اقلام زیست محیطی را دو هزار و ۶۹۷ مورد و مخاطرات زیست مورد را هزار و ۶۳۴ مورد عنوان کرد و گفت: در مجموع تیم های جوانان هلال احمر در این استان به  ۵۴ هزار و ۱۵۲ نفر از هموطنان خدمات امدادی، بشردوستانه و آموزشی ارائه دادند.

وی از کسب مقام اول استانی پست نوروزی یادمان شهیدان غلام‌علی زاده قاین و تیم سحاب سربیشه در طرح ملی خدمات بشر دوستانه به مسافران نوروزی خبر داد و افزود: جمعیت هلال احمر قاینات با ارائه خدمات به هشت هزار و ۹۰۰ مسافر نوروزی رتبه ی اول استان درین طرح رابه خود اختصاص داده است.

مشاهده ۱۶۳
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۷- ۱۱:۱۴
/
تعداد بازدید:163 پنج شنبه 17 فروردین 1402 - 11:14
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه