خراسان جنوبی
امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد؛

ارائه خدمات هلال احمر به مسافران در ۷۰ نقطه خراسان جنوبی/ برپایی 10 پست نوروزی خانه‌های هلال در حاشیه جاده‌ها

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه هلال احمر در ۷۰ نقطه از استان به مسافران نوروزی خدمات مختلفی ارائه می‌کند، گفت: در راستای کاهش حوادث ترافیکی، ۱۰ خانه هلال در حاشیه جاده‌ها به مسافران خدمت رسانی می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد علی کاوسی با اشاره به رسالت های ذاتی هلال احمر بیان کرد: در کنار اجرای طرح خدمات بشردوستانه و امداد و نجات به مسافران نوروزی هلال احمر، ۱۰ خانه هلال به صورت داوطلبانه در حاشیه جاده‌های استان ایستگاه‌های سلامت و فضای دوستدار کودک برپا کرده اند.

وی با بیان اینکه فعالیت این خانه‌های هلال با همکاری هلال احمر، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها، شورا های اسلامی و شهرداری‌ها انجام می‌شود، اظهار کرد: ایستگاه‌های فعال در این خانه‌ها به ارائه خدمات آموزشی در قالب طرح سلامت سفر، ارائه نکات ایمنی به رانندگان و مسافران، راهنمایی مسافرین و دعوت از مسافران برای پیوستن به کمپین بهرفت می‌پردازند.

کاوسی با بیان اینکه این خانه‌ها در چهار شهرستان طبس، قاین، نهبندان و زیرکوه فعال هستند، گفت: این خانه‌ها از ابتدای سال جاری فعال شده و در کنار ۴۸ پایگاه ثابت و موقت و ۱۲ پست ثابت و سحاب جمعیت به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌کنند.

 بنا به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، با احتساب این ۱۰ خانه، هلال احمر در ۷۰ نقطه از استان به مسافران نوروزی به ارائه خدمت می‌پردازد.

مشاهده ۹۰
/
۱۴۰۲/۰۱/۰۷- ۱۶:۳۷
/
دوشنبه 7 فروردین 1402 - 16:37
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه