خراسان جنوبی
امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد؛

کمک ۴۰ میلیارد ریالی خیرین هلال احمر برای آبرسانی به دو روستای مرزی سربیشه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: برای اجرای پروژه آبرسانی به دو روستای مرزی سربیشه، بیش از ۴۰ میلیارد ریال از محل کمک خیرین هلال احمر هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد علی کاوسی صبح یکشنبه در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به روستاهای برقله و کلاته بلوچ از توابع سربیشه بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان مفتخر است همزمان با خدمت رسانی زائران اربعین در کاظمین، در روستاهای مرزی سربیشه پروژه‌های آبرسانی را افتتاح می‌کند.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها به همت خیرین جمعیت هلال احمر انجام شده است، گفت: برای اجرای این پروژه‌ها بیش از ۴۰ میلیارد ریال از محل کمک خیرین هلال احمر هزینه شده است.

کاوسی با بیان اینکه برای انتقال آب با استفاده از تجارب مشاورین فنی آذربایجان شرقی، ۱۷ متر چاه حفر شد، افزود: همچنین پنج و نیم کیلومتر لوله گذاری و سه ایستگاه فشار و تانکرهای تقویتی کارگزاری شده است.

لکزایی، فرماندار سربیشه هم در این مراسم با بیان اینکه ۶۵ خانوار در دو روستای برقله و کلاته بلوچ از مزایای طرح آبرسانی بهره مند شدند، گفت: آبرسانی به روستای «لجونگ» با کمک خیرین در دستور کار است.

مشاهده ۲۲
/
۱۴۰۲/۰۶/۱۲- ۱۵:۱۷
/
یکشنبه 12 شهریور 1402 - 15:17
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه