سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست . امام علی (ع)
 


  چاپ        ارسال به دوست

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در هلال احمر:

ایثار اصل وجودی هلال احمر


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، حجت الاسلام فقیهی، مشاور عالی نماینده معزز ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در شورای مدیران هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به دهه کرامت اظهار کرد: عضو جمعیت هلال احمر افتخار بزرگی بوده که خداوند به نیروهای داوطلب داده که با حس انسان دوستی همراه است.

وی با بیان اینکه امروزه مردم هلال را از اعضای خانواده خویش دانسته و به آن دلگرم هستند، گفت: نیروهای هلال احمر افراد انتخاب شده ای هستند که نسبت به مسئولیت شان باید پاسخگو باشند.

مشاور عالی نماینده معزز ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور اظهار کرد: نیروهای هلال احمر باید نسبت به مسئولیت شان تخصص داشته و برای زیر مجموعه هایشان طرح و برنامه بریزند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با تمام قدرت وارد جنگ با انقلاب شده است تا فرهنگ اصیل ایرانی را به فرهنگ نوظهور غرب تبدیل کند، گفت: بر ما وظیفه است که علم را نسبت به مسائل فرهنگی، اجتماعی و دینی بالا ببریم.

حجت الاسلام فقیهی با اشاره به لزوم شناسایی خطراتی که اجتماع را تهدید می کند، اظهار کرد: باید فرهنگ های نوظهور مانند عرفان های نوطهور که وارد اجتماع و خانواده شده را جدی بگیریم.

وی افزود: اقدامات نیروهای هلال احمر سرشار از حسنه بوده که می طلبد با رفاقت، همبستگی و دوستی با یکدیگر تقویت شود.

مشاور عالی نماینده معزز ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ایثار را اصل وجودی هلال عنوان کرد و افزود: شرایط امروز جامعه بسیار حساس و خاص بوده و باید با حداقل امکانات، حداکثر خدمات را ارائه کنیم.


٠٨:٤١ - جمعه ٢١ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٨١٦    /    تعداد نمایش : ١٤خروج