سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست . امام علی (ع)
 


  چاپ        ارسال به دوست

مشاور عالی نماینده ولی فقیه درهلال احمر کشور گفت:

شناخت تخصص به معنای شکل گیری شخصیت اجتماعی هر فرد است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، حجت الاسلام فقیهی، در جمع پرسنل جمعیت هلال احمر قاین با اشاره به ماهیت جمعیت هلال احمر بیان کرد: این جمعیت در راستای خدمت رسانی به جامعه دو رسالت شخصی و اجتماعی برعهده دارد.

وی ما بیان اینکه هلال احمر انتخاب شده بشر بوده و حس انسان دوستی در این جمعیت موج می‌زند، افزود: وقتی کسی انتخاب شده، باید در سطح مقام تعالی خود رشد کند‌.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور با تاکید بر اینکه گزینه انتخاب شده در هر جامعه باید امانتداری و پاکی را حفظ کند، اظهار کرد: افراد انتخاب شده جمعیت هلال احمر باید در زمانی که فعالیت ندارند، خودسازی کرده و متعالی شوند.

فقیهی بیان کرد: تن، جان و مردم، امانت خداوند در نزد داوطلبان هلال احمر بوده که باید در راستای رسالت ذاتی خویش از آن‌ها به خوبی پاسداری کنند.

وی با بیان اینکه در زمینه رسالت اجتماعی باید خوب بشناسیم و خوب عمل کنیم، افزود: شخصیت اجتماعی به معنی شناخت تخصص‌های خویش، شناخت مخاطب و عمل کردن به رسالت خویش است.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور با بیان اینکه مردم خواستار اخلاق مداری نیروهای هلال احمر هستند، یادآور شد: اخلاق حسنه در برابر بی احترامی‌های افراد حادثه دیده در حوادث از تاکیدات است.


١٠:٥٧ - پنج شنبه ٢٠ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٨٠٨    /    تعداد نمایش : ١٥خروج