سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست . امام علی (ع)
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار خراسان جنوبی از پروژه های در حال ساخت جمعیت هلال احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، استاندار خراسان جنوبی (5 خرداد) با بازدید از مجتمع تجاری - اداری هلال بیرجند و ساختمانی ستادی جمعیت هلال احمر استان از نزدیک در جریان روند ساخت این پروژه‌ها قرار گرفت.

در جریان این بازدید استاندار دستورات لازم در راستای تسریع اجرای باقیمانده مراحل ساخت را صادر کرد و گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام از اولویت های استانداری است و باید هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

محمد رحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی پروژه مجتمع تجاری - اداری هلال را از مهمترین پروژه های استان دانست و گفت: با اتمام این پروژه کمک شایانی به رشد و توسعه اقتصادی و همچنین ایجاد اشتغال در استان می شود.

وی با اشاره به اینکه پروژه تجاری - اداری هلال بیرجند ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: عملیات ساخت این مجتمع با ۱۵ هزار و ۷۰۰ متر زیربنا از سال ۹۲ آغاز شده است.

وی با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران به عنوان رکن اقتصادی در راستای اهداف عام المنفعه جمعیت هلال احمر گام برمی‌دارد، عنوان کرد: این شرکت علیرغم عدم توجیه اقتصادی به دلیل تعهد به مردم در پایان سال ۹۷ با تزریق نقدینگی برای فعال سازی پروژه اقدام کرده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به شرایط امروز کشور که دشمن با تمام قوا یک جنگ اقتصادی تمام عیار علیه کشور به راه انداخته است، اهمیت حمایت از سرمایه گذاران را دو چندان بیان کرد و گفت: لازمه رسیدن به نتیجه مثبت و حرکت روان در راستای توسعه پایدار ، وجود هماهنگی و همراهی سایر دستگاه های ذیربط در انجام مراحل مختلف پروژه است.

شهریاری پروژه ساختمان ستادی جمعیت هلال احمر استان را از دیگر پروژه های هلال احمر مطرح کرد و گفت: این پروژه با ۷ هزار و ۵۰۰ متر زیربنا از سال ۹۲ عملیات ساخت آن آغاز شد و هم اکنون در مرحله نازک کاری قرار دارد.


١٠:١٠ - سه شنبه ٧ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤١١٦    /    تعداد نمایش : ١٠٦خروج