سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست . امام علی (ع)
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح دو پروژه هلال احمر در شهرستان فردوس

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی روز گذشته (۲۱فرودین) بمناسبت هفته هلال احمر اتاق پراتیک هلال احمر شهرستان فردوس و دو سوئیت ویژه آبگرم معدنی هلال ایرانیان با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، فرماندار و جمعی از مسئولان استان و شهرستان به بهره برداری رسید.
محمد رحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه در اتاق پراتیک فنون تخصصی امدادی به صورت عملی در محیط خاص خود صورت می‌گیرد، افزود: در این اتاق که شامل پنج فضای مجزا، مجهز به مانکن‌های آموزشی است امدادگران در محیطی مشابه محیط واقعی آموزش‌های پیش بیمارستانی و تخصصی امدادی را فرا می گیرند.
وی با اشاره به اینکه ارتقای سطح کیفی دوره‌های آموزشی از اهداف ساخت این مجموعه است، گفت: این مجموعه با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد ریال در فضایی به مساحت ۱۰۰ متر مربع در محل ساختمان مرکز اداری جمعیت احداث شده است.
رئیس هیئت مدیره آبگرم معدنی فردوس افزود: دو سوئیت سه ستاره به مساحت 150 متر مربع با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان در آبگرم معدنی فردوس نیز افتتاح شد.
وی افزود: با افتتاح این سوئیت ها ظرفیت پذیرش میهمانان در این مرکز درمانی، تفریحی به 260 نفر در سوئیت های ویژه افزایش یافت.
وی با بیان اینکه این مرکز درمانی – تفریحی در نوروز 98 با 105 هزار مسافر بیشترین مراجعه کننده را در بین جاذبه های گردشگری استان داشته است، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان این مرکز با تخفیف های 20 تا 40 درصدی بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان است.


١٢:٥٧ - يکشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٨٦٥    /    تعداد نمایش : ٢٣٧خروج