سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست . امام علی (ع)
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل هلال احمر خراسان جنوبی:

اجرای فاز اول ساخت آشیانه بالگرد در هفته هلال

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد رحیم شهریاری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه بمناسبت هفته هلال احمر، گفت: اعضا و پرسنل هلال احمر در اولین روز از هفته هلال پس از شرکت در پیاده روی خانوادگی در برنامه اهدای خون به منظور تقویت روحیه ایثار شرکت می کنند و با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان ادای احترام می کنند.

وی با بیان اینکه پروژه آشیانه بالگرد با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال در فاز اول اجرایی خواهد شد، افزود: برای اتمام این پروژه به اعتباری در حدود 12 میلیارد تومان نیاز است.

وی با اشاره به افتتاح 2 کانون در روستاهای قومنجان و کانون طلاب خضری دشت بیاض تعداد کانون های جوانان استان را 305 کانون عنوان کرد و افزود: این معاونت توانسته است از ابتدای سال تا کنون 8 مانور امدادی در سطح کانون های دانش آموزی و دانشجویی برگزار نماید که مانور امداد و کمک های اولیه با حضور 100 غنچه هلال در کانون های قاین و بیرجند از دیگر برنامه های اجرایی در این هفته می باشد.

وی با اشاره به اینکه 167 امدادگر به مناسبت هفته هلال احمر در کمیته اعطا و ارتقای درجه شرکت می کنند، بیان کرد: اولین دوره توان افزایی در سال جاری در منطقه کویر همت آباد با حضور 70 نجاتگر عضو تیم های عملیاتی به مدت 2 روز با هدف بالا بردن توان عملیاتی و ارتقای سطح علمی نجاتگران برگزار می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اجرای طرح جمعه، ایمان و ایمنی را در محل نماز جمعه سراسر استان با هدف ارائه آموزش های امدادی به مراجعه کنندگان و توزیع برشور های آموزشی و کنترل فشار خون با حضور 22 مربی عنوان کرد و گفت: 2 اتاق پراتیک در شعبه های طبس و فردوس افتتاح می شود که ارزش تجهیزات این اتاق ها بالغ بر 4 میلیارد تومان است.


١١:٤٢ - چهارشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٦١٧    /    تعداد نمایش : ١٧١خروج