سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست . امام علی (ع)
 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از اعضای منتخب فعال در پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، «محمدرحیم شهریاری» در مراسم تجلیل از اعضای منتخب فعال در پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، اظهار داشت: خدمات جوانان هلال احمر از 26 اسفند ماه سال گذشته تا 16 فروردین 98 در پست های سلامت، امداد و نجات و در ایام تعطیلات که همه مردم در حال سفر بودند، بسیار ارزنده بوده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه خدمت هلال احمر استان نسبت به سال قبل 300 درصد رشد ارائه خدمات داشته است، گفت: مراجعه مردم به پست های نوروزی در سال گذشته 44 هزار در پست های ثابت و موقت بوده که امسال این رقم به حدود 184 هزار نفر افزایش داشته که نشان دهنده رشد 300 درصدی مراجعه کنندگان به پست های نوروزی است.
شهریاری افزود: همت و تلاش جوانان هلالی شرایطی ایجاده کرد که مردم بیشتر اعتماد و مراجعه بیشتری به پست های نوروزی و خدماتی را دریافت کنند که خود سبب کاهش آثار تلفات و حوادث رانندگی بوده و جوانان به عنوان دوستان گمنام مردم بدون هیپچگونه توقعی خدمات خوبی به مردم ارائه داده اند.
وی با اشاره به اینکه همزمان با ارائه خدمات نوروزی در این پایگاه ها، جمع آوری کمک های مردمی به مناطق سیل زده انجام شد که با همت خوب جوانان هلال احمر، این هدایا جمع آوری و به استان های درگیر در سیل اهدا شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: همزمان با سیل خوزستان و لرستان، بعضی از شهرستان های استان مانند زیرکوه، درمیان و سربیشه دچار سیل شد که با حضور به موقع امدادگران جوان، خدمات ارزنده ای ارائه شد.
شهریاری به واژگونی خودرویی در شهرستان طبس و نجات حتمی 23 نفر در شهرستان سربیشه اشاره کرد و گفت: با تلاش نیروهای امدادی و جوانان هلال احمر همه مردم درگیر سیل به مکان های امن منتقل و اسکان داده شدند و از موقعیت بحرانی نجات یافتند.
وی با بیان اینکه امدادگران جوان هلال احمر در ایام عید و هنگام وقوع سیل چه در استان و چه در استان های دیگر شب و روز تلاشی بی توقع اشته اند، گفت: در واقع سرمایه هلال احمر؛ جوانانی است که در کنار کار اصلی خود یعنی تحصیل، تهذیب و رشد و تعالی؛ کارهای عام المنفعه و بشر دوستانه انجام داده و بدون هیچ گونه انتظار و توقعی همواره به داد مردم می رسند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: خراسان جنوبی به لحاظ زیرساخت ها و امکانات آموزشی و امدادی تا حد مطلوب فاصله دارد که کم کردن این فاصله هم، با تلاش و همت خود جوانان هلال احمر میّسر می شود.
گفتنی است: در این مراسم از 23 عضو جوان منتخب فعال در پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر تجلیل شد و شهرستان های بیرجند، طبس و بطور مشترک فردوس و خوسف به ترتیب به عنوان شهرستان های برتر معرفی شدند.


١٢:٠٥ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٥١٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٥خروج