چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست . امام علی (ع)
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون استاندار و مدیر عامل جمعیت هلال احمر بهمراه جمعی از مدیران کل استان از روستاهای ذکری و گل نی


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بعد از ظهر 21 خرداد ماه سال جاری معاون هماهنگی امور عمراني استانداري خراسان جنوبي و مدیر عامل جمعیت هلال احمر بهمراه جمعی از مدیران کل مشکلات روستاهای بخش گزیک از جمله تامين آب شرب، بهسازي و نوسازي مسكن روستايي، گازرساني و بهداشت و درمان مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت.

در جریان این بازدید محمد رحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر از پیگیری روند درمان بیماری پوستی شایع در منطقه خبر داد و گفت: پس از اعزام کاروان سلامت اعزامی به مناطق مذکور در3 و4 اردیبهشت سال جاری جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان تا کنون ده نوبت جهت پیگیری روند درمان بیماران از منطقه بازدید داشته است و داروهای مورد نیاز بیماران در جریان این بازدیدها تامین شده است.
وی اظهار داشت: پس از ماه مبارک رمضان کاروان سلامت و نیکوکاری این جمعیت با هدف بررسی نتجیه درمان بیماران و توزیع اقلام بهداشتی به منطقه اعزام خواهد شد.


شهریاری با اشاره به اینکه حضور کودکان در فضای باز و قرار گرفتن در برابر نور مستقیم خورشید از عوامل تشدید کننده بیماری میباشد، گفت: یکی از نیازهای کودکان روستای ذکری شهربازی سرپوشیده است که کودکان را از تابش شدید آفتاب محافظت کند و در صورت همراهی مسئولان و خیران این مهم اجرایی خواهد شد.


١٤:٣٤ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٤٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٢خروج