سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست . امام علی (ع)
 


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش 88درصدی حوادث در فردوس / امدادرسانی هلال احمر به ۲۳۰ آسیب دیده

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ سید حسین لاژوردی ، رئیس جمعیت هلال احمر فردوس با اشاره به اقدامات انجام شده در سال جاری بیان کرد: نیروی های هلال احمر این شهرستان از ابتدای سال تاکنون به 36 مورد حادثه امدادرسانی کرده اند.

وی با بیان اینکه این حوادث 268 نفر آسیب دیده بر جای گذاشته است، اظهار کرد: همچنین در این حوادث به 230 نفر امدادرسانی شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر فردوس بیان کرد: در مجموع طی سال جاری 126 نیروی عملیاتی در قالب 49 تیم به حوادث منجر شده امدادرسانی داشته اند.

وی ادامه داد: در راستای این امدادرسانی ها 50 دستگاه ناوگان امدادی شامل 27 دستگاه آمبولانس، 16 دستگاه خودروی نجات تیپ 1و2 و هفت دستگاه خودروی کمکدار سبک به کارگیری شده است.

لاژوردی از افرایش 88 درصدی حوادث سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در فردوس خبر داد و گفت: تعداد آسیب دیدگان حوادث نسبت به سال گذشته 123 درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: همچنین تعداد حوادث جاده ای نسبت به مدت مشابه سال گذشته 67 درصد افزایش و تعداد آسیب دیدگان این حوادث هم 85 درصد افزایش داشته است.

لاژوردی با بیان اینکه در طرح امداد و نجات تابستانه نیروهای امدادی از ابتدای تیر ماه سال جاری در ۲ پایگاه ثابت و سیار هلال احمر به صورت ۲۴ ساعته در آماده باش بسر می برند، گفت: برای ارائه خدمات امدادی ۲ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی نجات، در این پایگاه‌ها مستقر است.


١٤:٢٠ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٧٩٢    /    تعداد نمایش : ١٣خروج