خراسان جنوبي

سه شنبه 28 دی 1400

بهره مندی 860 خانوار سیل زده از خدمات هلال احمر خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در پی اعزام نیروهای امدادی هلال احمر خراسان جنوبی به منطقه سیل زده کنارک در سیستان و بلوچستان 860 خانوار از خدمات امدادگران بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمدرضا رضایی ضمن ابراز همدردی با مردم منطقه سیل زده کنارک، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با هدف تسریع در روند امدادرسانی و بررسی نیازهای مردم در این منطقه حضور فعال داشته است. 
وی با اشاره به اینکه در پی سیلاب شهر کنارک 10 نجاتگر در قالب دو تیم عملیاتی به این منطقه اعزام شدند، افزود: در این راستا 10 دستگاه پمپ لجن کش و دو خودروی هایلوکس نیز به کارگیری شده است. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه نیروهای امدادی خراسان جنوبی به 860 خانوار خدمات گوناگون امدادی ارائه دادند، گفت: در این مدت تخلیه آب 36 واحد مسکونی شامل 62 خانوار توسط نجاتگران استان انجام شد. 
وی با بیان اینکه 290 واحد مسکونی شامل دو هزار و 650 نفر ارزیابی شده است، عنوان کرد: همچنین بین 268 خانوار اقلام امدادی و حمایتی نیز توزیع شده است. 
رضایی با اشاره به اقلام توزیع شده از انبار جمعیت استان سیستان و بلوچستان، افزود: این اقلام شامل 140 تخته چادر، 240 بسته غذایی 72 ساعته، 140 بسته آب معدنی، 140 عدد نایلون 16 متری، یک هزار و 183 تخته پتو و 100 تخته موکت بوده است. 
گفتنی است نیروهای امدادی استان چهار روز در منطقه سیل زده کنارک سیستان و بلوچستان حضور فعال داشته اند.
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *