خراسان جنوبي

سه شنبه 07 بهمن 1399
طی ماه گذشته انجام شد؛

امدادرسانی هلال احمر خراسان جنوبی به 61 مورد حادثه

معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از امداد رسانی نیروهای هلال احمر به 61 مورد حادثه در یک ماه گذشته در استان خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، حمزه اسعد زاده با اشاره به حوادث یک ماه گذشته بیان کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به 61 مورد حادثه امدادرسانی کرده‌اند.
 
وی افزود: 66  در صد از این مأموریت‌ها در حوادث جاده‌ای، پنج درصد حضوری ، 21 درصد شهری، پنج درصد کوهستان و سه درصد سایر حوادث بوده است.
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: بیشترین حوادث در یک ماهه گذشته به ترتیب با ۱5 حادثه مربوط به قاین، 9 مورد مربوط به بیرجند و 9 مورد مربوط به نهبندان بوده است.
 
اسعد زاده با بیان اینکه در این مأموریت‌ها به 120 حادثه دیده امدادرسانی شده است، گفت: 81 درصد از حادثه دیدگان در حوادث جاده‌ای، 13  درصد در حوادث شهری، 6 درصد در دیگر حوادث خدمات گرفته‌اند.
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه 227 نیروی عملیاتی در قالب 95 تیم به این حوادث امدادرسانی داشته‌اند، افزود: همچنین 90 خودرو امدادی شامل 48 دستگاه آمبولانس و 42 دستگاه خودروی نجات در این حوادث به‌کارگیری شده است.
 
وی با بیان اینکه در این مدت 6 مورد عملیات رهاسازی توسط نیروهای هلال احمر انجام شده است، افزود: حوادث جاده‌ای خراسان جنوبی همچون گذشته تعداد قابل توجهی را به خود اختصاص داده که کاهش آن نیازمند توجه ویژه رانندگان به رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی است.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *