خراسان جنوبي

سه شنبه 07 بهمن 1399
طی ماه گذشته انجام شد؛

حمایت ۲۸۹ میلیونی هلال احمر خراسان جنوبی از بیماران نیازمند

معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: ۲۸۹ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال در راستای تامین دارو و درمان بیماران نیازمند، توسط هلال احمر استان هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، احمد بخشی با اشاره به وجود ۱۴ بانک امانات تجهیزات پزشکی فعال در استان بیان کرد: این بانک ها نقش بسزایی در رفع نیازهای پزشکی مردم به ویژه نیازمندان دارد.
وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان آمادگی دارد تا اقلام و تجهیزات پزشکی بلااستفاده مردم نوعدوست و خیر استان را که علاقه مند به وقف آن‌ها هستند، نگهداری کرده و به بیمارانی که نیازمند این تجهیزات بوده به صورت رایگان امانت بدهد.
 بخشی بیان کرد: بانک های امانات پزشکی در راستای تحقق اهداف بشردوستانه هلال احمر و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند راه اندازی شده است.
وی با اشاره به عمده خدمات ارائه شده در بانک امانات پزشکی جمعیت استان بیان کرد: در مهر ماه سال جاری ۱۶۵ نفر از خدمات بانک امانات پزشکی جمعیت هلال احمر در سطح استان بهره مند شده اند.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا، بیشتر خدمات دریافتی طی ماه گذشته کپسول اکسیژن بوده است.
بخشی با بیان اینکه در این مدت ۱۱۷ پرونده مددجو از بیماران نیازمند، بررسی شده است، افزود: بیش از ۲۸۹ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال در راستای تامین دارو و درمان این بیماران اختصاص یافته است. 
وی با اشاره به کمک های خیرین و مردم نوع دوست به بانک های امانات پزشکی جمعیت استان، گفت: طی این مدت ۲۰ کپسول اکسیژن ۵۵ مانومتر و یک تخت بیمارستانی برای بیماران نیازمند به این بانک ها اهدا شده است.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *