خراسان جنوبي

سه شنبه 28 دی 1400
برای اولین بار؛

تسهیلات 50 میلیون تومانی به بیماران نیازمند پرداخت می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۴ درصد به بیماران نیازمند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمدرضا رضایی در نشست با نمایندگان بانک‌های ملی، مسکن و صادرات استان، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در ادامه اقدامات و برنامه‌های خود در راستای حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه، اقدام به معرفی بیماران نیازمندان جهت اخذ تسهیلات قرض الحسنه کرده است. 
 
وی با بیان اینکه در راستای تکالیف محوله به بانک های عامل اعتباری بالغ بر۸۲۰ میلیون تومان تسهیلات به بیماران نیازمند سطح استان اعطا می شود، افزود: در این اقدام حمایتی، سقف تسهیلات به ازای هر نفر حداکثر ۵۰ میلیون تومان تعیین شده است. 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پرداخت این تسهیلات از محل منابع قرض الحسنه خواهد بود، گفت: همچنین بازپرداخت اقساط تسهیلات حداکثر ۶۰ ماهه (۵ ساله) و با پایین‌ترین نرخ کارمزد در شبکه بانکی تعیین شده است. 
 
وی با بیان اینکه از هر خانواده تنها یک نفر می تواند از تسهیلات مذکور استفاده کند، گفت: جوانان، امدادگران و داوطلبان نیازمند جمعیت هلال احمر در این طرح برای دریافت وام در اولویت قرار دارند.
 
رضایی ادامه داد: خیرین برای تامین محل اقامت همراهان بیماران در طول دوره درمان می توانند با این اقدام خداپسندانه بیماران نیازمند را یاری کنند و جمعیت هلال احمر استان آمادگی دارد که حلقه واسط بین این افراد و توانمندان باشد.
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *