خراسان جنوبي

پنجشنبه 26 فروردین 1400
رئیس جمعیت هلال احمر قاین:

۲۵ میلیون ریال تجهیزات پزشکی به بانک امانات قاین اهدا شد

رئیس جمعیت هلال احمر قاین گفت: بازماندگان یکی از متوفیان، بخشی از هزینه های ختم عزیزشان را برای خرید یک دستگاه ویلچر و مانومتر به ارزش ۲۵ میلیون ریال به بانک امانات پزشکی اهدا کردند.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ با اشاره به فعالیت یک بانک امانات در قاین بیان کرد: این بانک با هدف کمک به بیماران نیازمند در تامین کالاهای پزشکی راه اندازی شده است.
وی از کمک ۵۰۰ میلیون ریالی خیرین به بانک امانات پزشکی در سال جاری خبر داد و گفت: تجهیزات بانک امانات پزشکی به صورت امانتی و یک ماهه بعد از اخذ وثیقه در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.
یوسفی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون خدمات خوبی توسط این بانک به جامعه هدف ارائه شده است، افزود: در این مدت ۲۵۳ نفر از خدمات بانک‌ امانات پزشکی شهرستان بهره مند شده‌اند.
وی اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا و افزایش نیازمندی به کپسول اکسیژن، بخش قابل توجهی از خدمات در این زمینه بوده است.
رئیس جمعیت هلال احمر قاین بیان کرد: در ماه جاری هم بازماندگان یکی از متوفیان، بخشی از هزینه های ختم عزیزشان را در راستای خرید یک دستگاه ویلچر و مانومتر به بانک امانات پزشکی اهدا کردند.
یوسفی ارزش این تجهیزات را ۲۵ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن، از مردم و خیرین خواستاریم با اهدای نفس به نیازمندان، یاری گر هلال احمر در دست گیری از آسیب دیدگان باشند
وی افزود: خیرین، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *