خراسان جنوبي

پنجشنبه 26 فروردین 1400
مدیرعامل هلال‌احمر خراسان‌جنوبی:

هفت نفر از جوانان خراسان‌جنوبی در جشنواره «رفیق خوشبخت ما» حائز رتبه برتر شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: هفت نفر از جوانان خراسان‌جنوبی در جشنواره «رفیق خوشبخت ما» حائز رتبه برتر شدند.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی مراسم اختتامیه جشنواره« رفیق خوشبخت ما» شامگاه سه شنبه در باغ موزه دفاع مقدس با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و یادگار سردار دلها برگزار و همزمان در استان‌ با حضور قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان، سرپرست معاونت عمرانی استانداری استان، معاون بنیاد شهید استان، نماینده دفتر ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان، نماینده سپاه انصارالرضا استان و اعضای هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان از طریق پخش زنده تلویزیونی در جریان این جشنواره قرار گرفتند.
 
محمدرضارضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی در حاشیه برگزاری این جشنواره، بیان‌کرد: جشنواره «رفیق خوشبخت ما» از سالگرد شهادت شهید سلیمانی تا 22 بهمن  به مدت ۴۰ روز ادامه پیدا کرد.
 
وی ادامه‌داد: این جشنواره در راستای دستور مقام معظم رهبری برای معرفی و تبیین مکتب شهید سلیمانی و تلاش برای فرهنگ‌سازی در این زمینه برگزار شد.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه این جشنواره شامل آثاری ازجمله شعر، روایت، پوستر، فیلم کوتاه و غیره بود، گفت: ترویج فرهنگ از خود گذشتگی و بشر دوستی سردار سلیمانی و آشنایی جوانان با الگوی زندگی این شهید والامقام از اهداف برگزاری جشنواره است.
 
 رضایی با بیان اینکه جوانان خراسان‌جنوبی با ارسال بیش از پنج هزار اثر به این جشنواره بالاترین میزان نسبت مشارکت را در کشور داشته‌اند، اظهارکرد: همراهی و همکاری جوانان خوش فکر و با انگیزه در کانون‌های هلال احمر استان و همکاری سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با موضوعات جشنواره از دلایل تعداد بالای اثار ارسالی است.
 
وی افزود: هفت نفر از خراسان‌جنوبی در بخش دلنوشته، فیلم کوتاه، پادکست و نقاشی حائز رتبه برتر شدند.
 
رضایی با اشاره به اجرای پویش «چلچراخ» اظهارکرد: نذر اعمال مذهبی، اعمال فرهنگی، خدمات داوطلبانه و طرح های ابتکاری از جمله محورهای این رویداد است و داوطلبان با نیت این اعمال خیر ثواب آن را به روح شهید سلیمانی هدیه می‌کنند.
 
وی یادآورشد: کمک به بیماران کرونایی و اقداماتی برای کمک به شهروندان در راستای مقابله با کرونا، ایمن‌سازی شهر در برابر شیوع این ویروس و کمک به نیازمندان از جمله خدمات قابل ارائه در این پویش است.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *