خراسان جنوبي

یکشنبه 04 آبان 1399
معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

نذر آب برای ۱۱ روستای تشنه خراسان جنوبی/تلاش داوطلبان برای رفع مشکلات آبی

معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به نقش موثر کاروان ها در رفع برخی مشکلات آبی روستاها گفت: ۱۱ تانکر به حجم بیش از ۳۰ هزار لیتر در نقاط روستایی محروم استان جایگذاری شده است.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، احمد بخشی در حاشیه بازید از روستاهای محروم و مرزی شهرستان سربیشه در راستای اجرای طرح نذر آب ۳ بیان کرد: کاروان های نذر آب با حضور در مناطق محروم استان های مختلف کشور، خدماتی ماندگار بر جای می گذارند.
 
وی با اشاره به فعالیت های دو کاروان نذر آب ۳ در خراسان جنوبی بیان کرد: در شهریور ماه سال جاری شاهد حضور داوطلبانی از استان های یزد و اصفهان در نقاط روستایی نهبندان و خوسف بودیم.
 
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای فعالیت این دو کاروان چهار هزار و ۶۳۰ نفر در ۵۲ روستا از خدمات مختلف بهداشتی، درمانی و آموزشی بهره مند شدند.
 
بخشی ویزیت هزار و ۳۸۴ نفر و توزیع داروی رایگان را از دیگر اقدامات انجام شده دانست و گفت: همچنین ۶۳ عینک طبی برای جامعه مخاطب به طور رایگان تهیه شده است.
 
وی از همکاری ۳۲ نفر در کادر درمانی این کاروان ها خبر داد و اظهار کرد: توزیع ۴۲۵ بسته معیشتی و ۹۵۰ بسته بهداشتی از دیگر خدمات این دو کاروان بوده است.
 
بخشی با اشاره به نقش موثر کاروان ها در رفع برخی مشکلات آبی روستاها بیان کرد: ۱۱ تانکر به حجم بیش از ۳۰ هزار لیتر در نقاط روستایی محروم جایگذاری شده است.
 
بنا به گفته وی سومین کاروان نذر آب ۳ از استان خراسان رضوی در نیمه مهرماه سال جاری مهمان شهرستان سربیشه خواهد شد.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *