خراسان جنوبي

دوشنبه 11 اسفند 1399
در راستای ترویج زندگانی سردار سلیمانی؛

جشنواره "رفیق خوشبخت ما" در خراسان جنوبی برگزار می شود

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در راستای آشنایی جوانان با الگوی زندگی حاج قاسم سلیمانی، جشنواره "رفیق خوشبخت ما" در استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد رضا رضایی از برگزاری جشنواره " رفیق خوشبخت ما" همزمان با دیگر نقاط کشور در خراسان جنوبی خبر داد و افزود: اجرای این طرح از ۱۳ دی ماه سال جاری، همزمان با سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی آغاز شده و تا دهه فجر ادامه دارد.
وی بررسی سبک زندگی حاج قاسم سلیمانی متناسب با شعارهای جمعیت هلال ‌احمر را از جمله اهداف این جشنواره دانست و گفت: ترویج فرهنگ از خود گذشتگی و بشر دوستی سردار سلیمانی و آشنایی جوانان با الگوی زندگی این شهید والامقام از دیگر اهداف برگزاری جشنواره است.
رضایی بیان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را در زمینه خاطرات، دست‌نوشته‌ها و مسائل مرتبط با سبک زندگی حاج قاسم در قالب شعر، نقاشی، خوشنویسی، فیلمنامه، پوستر، انمیشن، فیلمنامه، فیلم کوتاه و غیره ارسال کنند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین مخاطبان می‌توانند تا ۱۳ بهمن ماه، آثار خود را با مراجعه به لینک http://javanan.rcs.ir/rafigh  ارسال کنند.
رضایی از اجرای  پویش" چلچراغ" در راستای خیر رسانی به سردار شهید سلیمانی خبر داد و افزود: این پویش همزمان با سالگرد شهادت این شهید دلاور آغاز شده و تا 15 بهمن ماه جاری ادامه دارد.
وی نذر اعمال مذهبی، نذر اعمال فرهنگی، نذر خدمات داوطلبانه و نذر طرح های ابتکاری را از جمله محورهای این رویداد دانست و گفت: در این رویداد داوطلبان نیت می‌کنند تا در این مدت اقدامات و امور خیر را به انجام رسانند و ثواب آن را به روح شهید سلیمانی هدیه کنند.
رضایی بیان کرد: کمک به بیماران کرونایی و اقداماتی برای کمک به شهروندان در راستای مقابله با کرونا، ایمن‌سازی شهر در برابر شیوع این ویروس و کمک به نیازمندان از جمله خدمات قابل ارائه در این رویداد است.
وی آشنایی و انس جوانان با شخصیت حاج‌قاسم سلیمانی را از مهم ترین اهداف طرح دانست و افزود: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا ۱۳ بهمن ماه سال جاری با مراجعه به http://javanan.rcs.ir/40cheragh ارسال کنند.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *