خراسان جنوبي

چهارشنبه 13 اسفند 1399

توزیع هزار سبد غذایی هلال‌احمر بین نیازمندان قاینی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قاین گفت: هلال احمر با استفاده از توان خیرین و نیکوکاران اقدام به تهیه و توزیع هزار سبد غذایی به ارزش بیش از سه میلیارد ریال بین نیازمندان این شهرستان کرده است.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرخراسان جنوبی؛ جواد یوسفی با اشاره به نهضت کمک های مومنانه بیان کرد: هلال احمر با استفاده از توان خیرین و نیکوکاران با هدف کاهش آلام نیازمندان نسبت به تامین بخشی از معیشت هموطنان متاثر از ویروس کرونا اقدام کرده است. 
 
وی با بیان اینکه طی ماه گذشته هزار سبد غذایی بین اهالی مناطق کم برخوردار این شهرستان توزیع شده است، اظهار کرد: این بسته ها شامل اقلامی اعم از قند، چای، شکر، روغن، حبوبات و کنسروجات بوده که ارزش هر بسته غذایی بیش از ۳۰۰ هزار تومان است.
 
وی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون این جمعیت بیش از دو هزار سبد حمایتی اعم از غذایی و بهداشتی از محل کمک های خیرین و داوطلبین تهیه و بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.
 
وی با قدردانی از نیکوکارانی که همواره یاری گر هلال احمر برای کمک به نیازمندان هستند، گفت: این جمعیت و خانه های هلال واقع در روستاهای شهرستان اماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوع دوست و خیر برای کاهش آلام محرومین است.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *