خراسان جنوبي

سه شنبه 28 دی 1400
طی هفته گذشته انجام شد؛

امدادرسانی به بیش از 550 حادثه دیده در خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: نیروهای هلال احمر خراسان جنوبی طی یک هفته گذشته به 579 حادثه امدادرسانی کرده اند.

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمدرضا رضایی اظهار داشت: با توجه به شرایط نامساعد جوی طی هفته گذشته نیروهای امدادی به 579 حادثه دیده در سطح استان امدادرسانی داشته اند. 
وی با اشاره به اینکه از مجموع حوادث 14 مورد مربوط به حوادث جاده ای بوده است، افزود: در این حوادث 46 نفر از خدمات جمعیت هلال احمر استان بهره مند شده اند. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین از مجموع افراد حادثه دیده 500 نفر در حوادث سیل و آبگرفتگی، 29 نفر در برف و کولاک و سه نفر در دیگر حوادث از خدمات نیروهای امدادی هلال احمر بهره مند شده اند. 
وی با بیان اینکه در مجموع 69 تیم شامل 177 نیروی عملیاتی در این حوادث خدمات ارائه داده اند، گفت: 61 دستگاه خودروی امدادی نیز اعم از آمبولانس و خودروی نجات به محل حوادث اعزام شده اند.
رضایی بیان کرد: بیشترین حوادث به ترتیب در شهرستان های نهبندان، سربیشه و فردوس رخ داده است. 
وی با بیان اینکه مرکز ۱۱۲ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی است، یادآور شد: هم‌میهنان در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی با این مرکز تماس گرفته یا به نزدیکترین پایگاه امدادی هلال احمر مراجعه کنند.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *