خراسان جنوبي

چهارشنبه 13 اسفند 1399
رئیس جمعیت هلال احمر درمیان:

اعزام کاروان نیکوکاری به مناطق مرزی درمیان/گامی برای همدلی با محرومان

رئیس جمعیت هلال احمر درمیان گفت: در راستای خدمت هر چه بیشتر به نیازمندان، کاروان نیکوکاری هلال احمر به مناطق محروم درمیان اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، جواد مرادی از اعزام کاروان نیکوکاری به روستاهای مرزی درمیان خبر داد و افزود: این کاروان به همت خیرین با هدف خدمت به محرومان و دلجویی از نیازمندان به مناطق مرزی اعزام شد.
وی اظهار کرد: توزیع 200 ثوب البسه بین کودکان نیازمند، 50 قطعه اسباب بازی، 30 بسته معیشتی و تامین هزینه درمانی شش کودک بیمار نیازمند از جمله خدمات این کاروان بوده است.
مرادی ارزش این خدمات را بالغ بر 400 میلیون ریال دانست و افزود: در این کاروان، پوشش مادام العمر هزینه درمانی سه کودک بیمار توسط یک نوع دوست رقم خورد که گامی بسیار ارزنده در کمک به محرومان است.
رئیس جمعیت هلال احمر درمیان بیان کرد: اهدای یک دستگاه آبگرمکن، یک دستگاه بخاری، 30 متر مربع موکت و 10 تخته پتو به یک خانواده نیازمند به ارزش 50 میلیون ریال از دیگر اقدامات کاروان بوده است.
مرادی از توزیع 800 پرس غذای گرم بهداشتی در روستاهای دونخی، دفت آباد، جاجنگ و شهر اسدیه و قهستان خبر داد و افزود: این گام به همت خانه های هلال روستاهای دادران، محمدآباد و سرو برداشته شده است.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *