خراسان جنوبي

چهارشنبه 09 مهر 1399
به دنبال شیوع کرونا ویروس در خراسان جنوبی انجام می شود؛

راه اندازی کارگاه تولید ماسک در بیرجند/تولید ۱۰۰۰ عدد ماسک در روز

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بیرجند از راه اندازی کارگاه تولید ماسک با همکاری داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان خبر داد و گفت: روزانه بیش از هزار عدد ماسک در این کارگاه تولید می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، مریم خادمی صبح چهارشنبه در بازدید از کارگاه تولید ماسک در بیرجند بیان کرد: با شیوع مرحله دوم بیماری کرونا، کارگاه تولید ماسک با مشارکت داوطلبان هلال احمر در بیرجند راه اندازی شد.
 
وی با اشاره به تاکید مسئولان به استفاده از ماسک، اظهار کرد: با توجه به نیاز جامعه به این کالای بهداشتی، روزانه بیش از هزار عدد ماسک برای مصرف نیازمندان تولید می شود. 
 
خادمی با اشاره به آمار مبتلایان به کرونا در استان بیان کرد: الزام استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و توجه به پروتکل های بهداشتی، سه اصل اساسی در قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا به شمار می رود که این مهم نیازمند همکاری و همراهی مردم است. 
 
رئیس جمعیت هلال احمر بیرجند با بیان اینکه امروز ویروس کرونا به مسئله ای جدی تبدیل شده است، افزود: بنا به گفته پزشکان و متخصصان، کرونا ویروس تا پایان سال هم از بین نخواهد رفت بنابراین رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای کاهش آمار مبتلایان امری ضروری است.
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *