خراسان جنوبي

سه شنبه 07 بهمن 1399
در آخرین روز از هفته دفاع مقدس؛

"دلاکان" میزبان کاروان سلامت هلال احمر/ ۳۰ نفر از روستاییان ویزیت شدند

رئیس جمعیت هلال احمر قاین از اعزام یک کاروان سلامت همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس به روستای محروم " دلاکان" خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، جواد یوسفی با اشاره به ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی حاصل تلاش رزمندگان و خون هزاران شهید است.
 
وی با اشاره به پیام های دفاع مقدس بیان کرد: خدمت به هم نوعان، دفاع از محرومان و نیازمندان و ایستادگی در برابر حق از جمله پیام های دفاع مقدس است.
 
یوسفی با بیان اینکه امدادگران هلال احمر در هشت سال جنگ تحمیلی نقش شایسته ای در کمک به مجروحان و کاهش آلام رزمندگان داشته اند، افزود: حس بشر دوستی داوطلبان این جمعیت همواره وجود داشته و در مناسبت های مختلف به خوبی نمود پیدا می کند.
 
رئیس جمعیت هلال احمر قاین ادامه داد: همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس تیم بهداشتی و درمانی هلال احمر در راستای ویزیت رایگان بیماران به نقطه محروم " دلاکان" اعزام شد.
 
وی از ویزیت رایگان ۳۰ بیمار خبر داد و افزود: همچنین به همت داوطلبان داروی مورد نیاز بیماران هم رایگان در اختیار آن ها قرار گرفته است.
 
یوسفی اظهار کرد: تمامی این اقدامات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام و باید ها و نباید های بهداشتی به روستاییان ارائه شده است.
 
وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۵۰ میلیون ریال در زمینه بهداشت و درمان مددجویان و اعزام کاروان سلامت به روستاهای محروم هزینه شده است.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *