خراسان جنوبي

یکشنبه 04 آبان 1399
در راستای پویش شکرانه سلامت؛

۷۵ واحد خونی در شهرستان بشرویه اهدا شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بشرویه گفت: در راستای اجرای پویش شکرانه سلامت، ۷۵ واحد خونی توسط داوطلبان این شهرستان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، علی رمضانیان مقدم با اشاره به اهمیت توجه به بیماران نیاز خونی در روزهای کرونایی بیان کرد: در راستای ترویج فرهنگ نوع دوستی و تسکین آلام بشری به ویژه بیماران نیاز خونی، پویش شکرانه سلامت همانند دیگر نقاط استان در بشرویه اجرایی شده است.
وی ادامه داد: توسعه مشارکت جوانان در فعالیت‌های عام‌المنفعه، تحقق اهداف بشردوستانه جمعیت در حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها و تامین پلاسمای مورد نیاز بیماران از جمله اهداف اجرای این پویش است.
وی بیان کرد: به دنبال اجرای پویش شکرانه سلامت، ۸۵ نفر از علاقه مندان و داوطلبان برای شرکت در این امر خداپسندانه به مرکز خونگیری مستقر در جمعیت هلال احمر بشرویه مراجعه کردند.
رمضانیان مقدم ادامه داد: از این تعداد ۷۵ نفر موفق به اهدای خون خود شده که گامی ارزنده در راستای کمک به هم نوعان بوده است.
رئیس جمعیت هلال احمر بشرویه اظهار کرد: جوانان هلال احمر همچون دیگر فعالیت های بشردوستانه، در اهدای خون به منظور کمک به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های آن پیش قدم بودند.
وی خواستار مشارکت هر چه بیشتر مردم به ویژه اعضای داوطلب هلال احمر در امر اهدای خون و پلاسما شد و گفت: در شرایط پیش رو اهدای خون و پلاسما خون یکی از مصادیق امر به معروف است.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *