خراسان جنوبي

یکشنبه 04 آبان 1399
همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس؛

نذری برای زندگی/ ۴۰ واحد خونی توسط داوطلبان خوسفی اهدا شد

رئیس جمعیت هلال احمر خوسف از اهدای ۴۰ واحد خونی همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس توسط داوطلبان هلال احمر خوسف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد ولی زاده، رئیس جمعیت هلال احمر خوسف با اشاره به رسالت های ذاتی هلال احمر مبنی بر کاهش آلام بشری بیان کرد: کمک به نیازمندان خونی در قالب طرح اهدای خون از جمله برنامه های هلال بوده که به طور دوره ای انجام می شود.
 
وی بیان کرد: ترویج فرهنگ نوع دوستی، احترام به ارزش های انسانی، تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها از جمله اهداف طرح است. 
 
ولی زاده با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: همزمان با اولین روز از این هفته، ۸۰ داوطلب برای شرکت در این امر خداپسندانه به پایگاه سیار انتقال خون مراجعه کردند.
 
رئیس جمعیت هلال احمر خوسف با بیان اینکه از این تعداد ۴۴ نفر موفق به این امر اهدای خون شدند، گفت: اعضا می توانند در صورت تمایل و داشتن شرایط اهدا، جهت مشارکت در این طرح خداپسندانه به تیم سیار انتقال خون مراجعه کنند. 
 
وی نیاز به خون را نیازی همیشگی دانست و افزود: از داوطلبان و شهروندان خواستاریم در شرایطی که کرونا ویروس، نیاز به پلاسمای خون را جدی کرده، در تامین این فرآورده همکاری کنند.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *