خراسان جنوبي

چهارشنبه 09 مهر 1399
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی «مدرسه» برگزار می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از برگزاری ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی «مدرسه» در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی محمد رضا رضایی از برگزاری ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه در استان همزمان با سراسر کشور خبر داد و افزود: این جشنواره برای همه دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی در سال ۱۳۹۹-۱۳۹۸ برگزار می‌شود.
 
وی بیان کرد: بخش‌های اصلی جشنواره شامل داستانی، انیمیشن، مستند، علمی و آموزشی، کلیپ، ویدیوبلاگ و تیزر تبلیغاتی (با تاکید بر برند ایرانی) و بخش‌های جانبی هم شامل فیلم‌نامه‌نویسی و اقلام تبلیغاتی فیلم است.
 
رضایی افزود: مدرسه هلال احمری، مدرسه بشردوستی، قانون مداری، خانواده و گفتگوی بین نسلی، ایران آینده، زندگی در عصر کرونا و مستندی از روند برگزاری فعالیت های آموزشی، پژوهشی و پرورشی در مدارس استعدادهای درخشان از موضوعات ویژه این جشنواره است.
 
وی ادامه داد: علاقه مندان در تمامی مقاطع تحصیلی می‌توانند آثار خود را تا 31 تیرماه 1399 در سایت جشنواره به نشانی www.madresefestival.ir  بارگذاری کنند. 
رضایی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان می توانند به صورت فردی یا گروهی در این جشنواره شرکت کنند، گفت: همچنین شرکت و همکاری در دو یا چند فیلم و شرکت در همه بخش‌های جشنواره به هر تعداد آزاد است.
 
وی بیان کرد: کشف استعدادهای هنری دانش آموزان سراسر کشور، ایجاد زمینه برای بروز استعدادها و تربیت نیروهای خلاق و شبکه سازی مستعدان هنر از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *