خراسان جنوبي

چهارشنبه 13 اسفند 1399
در راستای ایجاد کمپین «نفس هدیه کنیم»؛

۱۰ دستگاه اکسیژن ساز به بانک امانات پزشکی خراسان جنوبی اهدا شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اهدای ۱۰ دستگاه اکسیژن ساز به بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر استان برای استفاده بیماران تنفسی خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد رضا رضایی در حاشیه رونمایی از تجهیزات اهدایی به بانک امانات پزشکی هلال احمر استان اظهارکرد: با شیوع ویروس کرونا این جمعیت با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز بیماران کووید ۱۹ کمپین «نفس هدیه کنیم» را راه‌اندازی کرده است.
 
وی با اشاره به فعالیت ۱۴ بانک امانات تجهیزات پزشکی در استان بیان کرد: با کمک خیرین ۱۰ دستگاه اکسیژن ساز به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای استفاده بیماران تنفسی در اختیار این بانک‌ها قرار گرفت. 
 
رضایی با بیان اینکه ۳۴۸ کالا و تجهیزات پزشکی به تعداد ۱۸ قلم شامل ویلچر، کپسول اکسیژن، ونتیلاتور ، تشک مواج، تخت بیمارستانی در این بانک ها نگهداری می شود، افزود: نیازمندان با مراجعه به این بانک ها می توانند به صورت رایگان از کالای پزشکی مورد نیاز برای دوره درمان بیمار خود از آن استفاده کنند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: بانک های امانات پزشکی در راستای کمک به اقتصاد خانواده های بیماران کمک به دانشگاه‌های علوم پزشکی و کادر درمان و کمک به بیماران در راستای عدم مراجعه به بیمارستان ها و بهبود شرایط روحی نقش موثری دارند. 
 
رضایی اظهار کرد: با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن از مردم و خیرین خواستاریم با پیوستن به این کمپین و اهدای نفس به نیازمندان باری دیگر ما را در این حرکت همیاری کنند.
 
 وی اظهار کرد: خیرین، نیکوکاران و مردم نوع دوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *