خراسان جنوبي

سه شنبه 07 بهمن 1399
با اعلام شرایط نامساعد جوی؛

آماده باش ۱۵۲ امدادگر هلال احمر خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 152نیروی امدادی هلال احمر در راستای امدادرسانی به حوادث احتمالی ناشی از سیلاب در آماده باش کامل به سر می‌برند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد رضا رضایی با اشاره به اعلام هواشناسی مبنی بر شرایط نامساعد جوی، بیان کرد: از صبح امروز(۲۲ آبان) به مدت ۴۸ ساعت ۱۵۲ نیروی امدادی هلال احمر در قالب ۳۸ تیم امدادی در ۲۳ پایگاه ثابت، پایگاه امداد هوایی، شعب هلال احمر و تیم های واکنش سریع و آنست(سگ های زنده یاب) برای امدادرسانی به حوادث احتمالی در آماده باش کامل هستند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به احتمال جاری شدن رواناب و سیلاب و همچنین کاهش محسوس دما، اظهار کرد: برای آمادگی و هماهنگی بیشتر روز گذشته در شعب و پایگاه های سطح استان، تجهیزات امدادی به ویژه سیلاب مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است.
 
وی با بیان اینکه ۱۱ تیم پشتیبان در شعب هلال احمر استان آماده امدادرسانی به حوادث احتمالی هستند، افزود: همچنین ۱۰۷ دستگاه خودروی امدادی و پشتیبان آماده بکارگیری است.
 
رضایی اظهار کرد: با توجه به سیلابی شدن مسیل‌ها از شهروندان خواستاریم در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها قرار نگیرند و از سفر های غیر ضرور بپرهیزند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه مرکز ۱۱۲ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی است، گفت: هم‌میهنان در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی با این مرکز تماس گرفته و یا به نزدیکترین پایگاه امدادی هلال احمر مراجعه کنند.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *