خراسان جنوبي

سه شنبه 07 بهمن 1399

درخشش معاونت جوانان در ارزیابی سه ماهه دوم سال در کشور

معاونت جوانان هلال احمر خراسان جنوبی در ارزیابی سه ماهه دوم سال جاری برای برنامه های موفقیت آمیز اعضای جوانان در کشور خوش درخشید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، فائزه موهبتی از کسب رتبه عالی معاونت جوانان هلال احمر استان با اجرای موفقیت آمیز برنامه ها و طرح های مختلف اعضای جوانان در سه ماهه دوم سال جاری خبر داد و افزود: جوانان عضو جمعیت هلال احمر استان از هوش و استعدادهای خاصی برخوردار بوده که راه موفقیت شان را هموار می کند.
 
وی با اشاره به موفقیت های به دست آمده در سه ماهه دوم سال جاری بیان کرد: اجرای موفق طرح قرار مهربانی در روز اهدای خون، جشنواره بیانیه گام دوم انقلاب و برنامه های مناسبتی و ابتکاری جوانان این مهم را میسر کرده است.
 
وی با اشاره به مسابقه ملی پوپک قصه گو، بیان کرد: در این مسابقه کودکان قصه هایی که توسط پدربزرگ یا مادر بزرگ برای آن ها خوانده شده را با زبان شیرین کودکانه بازگو و والدین آنان از بازگویی قصه ها توسط کودکان تصویربرداری و ارسال کرده اند. 
 
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بابیان اینکه از بین ده نفر برگزیده جشنواره پوپک قصه گو که موفق به دریافت لوح سپاس و جایزه شده‌اند، یک نفر از شهرستان قاین بوده است، ادامه داد: همچنین دو نفر از جوانان شهرستان های فردوس و بشرویه  موفق به دریافت لوح سپاس جشنواره شدند.
 
وی با اشاره به دومین جشنواره ملی سفیران بشردوستی، اظهار کرد: علم و آگاهی و فن بیان در این جشنواره از عناصر ضروری در تبیین مفاهیم بشردوستی بوده و دو نفر از جوانان علاقه مند و اهل اندیشه استان در حوزه مطالعات رفتارهای بشردوستانه به مرحله دوم جشنواره راه یافتند.
 
موهبتی با اشاره به اهمیت آگاه سازی و شناخت نگرش جوانان برای مقابله با معضل اعتیاد، بیان کرد: در این راستا جشنواره مجازی "همگفت جوانان آسیب پذیر" در قزوین برگزار شد که دو نفر از اعضای جوانان خراسان جنوبی از جمله منتخبین این برنامه بودند.
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *